Merhaba değerli müşterilerimiz. Eğer sitemizi bir şekilde bulduysanız ve herhangi bir ürünümüzü satın aldıysanız, tebrik ederiz artık siz de bir Modahane.com müdavimisiniz. Nereden mi biliyoruz, e bizim amacımız bu! Modahane, kuruluş amacı olarak gerek internet dünyasında gerekse de fiziki dünyamızda yer alan mağaza ve dükkanların eksiklerinden doğmuş bir platformdur. Satış yapana kadar müşteriye güler yüz gösteren, ancak satış sonrası müşteriyi kaderiyle bir başına bırakan mağazalardan; ürün satın aldığınız para kazandırdığınız yani velinimeti olduğunuz halde sizlerden ve bizlerden bir güler yüzü esirgeyen mağaza çalışanlarından sıkılmadınız mı? Doğrusunu söylemek gerekirse biz çok sıkıldık. Zaten bu sitenin kuruluş amacı ve hedef noktası da %99 değil %100 müşteri memnuniyetini yakalamak ve Modahane’de böyle sorunlar olmaz demek, dedirtebilmektir.

Sitemiz ve mağazamız hiç bir zaman karı müşteri memnuniyetinin önüne koymamıştır ve koymayacaktır. Hiç bir zaman karşınızda saygı kurallarını zorlayan, sizi mağdur eden, kaba ya da nahoş cevaplar veren ya da hiç cevap veremeyen muhataplar bulamayacaksınız. Her zaman güler yüz, her zaman üstün hizmet ve her zaman memnun müşteri portföyü oluşturmak bizim ezeli ve ebedi amacımızdır.

Olur ya insanlık halidir, aldığınız ürünü beğenmeyebilirsiniz. Rengi, kumaşı ya da kalitesi hoşunuza gitmeyebilir. Bu konularda elimizden geleni yapacağımıza ve her zaman en uygun fiyata en yüksek kaliteyi sunmaya çalışacağımıza söz verebiliriz, ancak zevkler ve renkler tartışılmaz düsturu gereği olabilir hoşunuza gitmeyebilir. Bununla birlikte size şunun sözünü %100 verebiliriz ki bizden bir şeyler alın ya da almayın, ürünleri beğenin ya da beğenmeyin her zaman istisnasız güler yüz ve tatlı dille ağırlanacaksınız.

Bizim en büyük hedefimiz sattığı ürünlerden çok verdiği hizmet kalitesiyle zihinlerinizde, kalplerinizde yer edinmektir. Her tür şikayet ve eleştiriye hazır olduğumuzu, art niyetli olmadığı sürece her türlü yorumu dikkate aldığımızı ve var olduğumuz sürece bu düsturu mağaza prensibi olarak edineceğimizi emin olabilirsiniz.

En derin saygı ve sevgilerimizle…

ModaHane Yönetim Kurulu